logo
 • Randevu Hattı
  0212 451 16 61
  • 08 AĞU 18
  • 8

  DNA Testi Fiyatları 2018

  Laboratuvarımız da yaptırabileceğiniz DNA testlerinin başlıcalarını aşağıdaki listemiz de görebilirsiniz. İhtiyacınıza uygun ve doğru testi, test yetkililerimizle yapacağınız görüşmeler doğrultusunda karar verebilirsiniz. DNA babalık ve annelik testi, kardeşlik ve diğer soy bağı testlerine nazaran daha az maliyetli, ucuz testlerdir. Babalık ve annelik testine katılan çocuk sayısı da artıkça ekstra indirimler de uygulamaktayız. Aşağıda belirteceğimiz testlerimizin, 2018 yılı fiyatları hakkında bilgi almak için 0850 460 16 61 numaralı bilgi ve randevu hattımızı arayabilirsiniz. Mesai saatlerimiz dışında ise bilgi@testmerkezi.com.tr e posta adresimizden de bize ulaşabilirsiniz. Size en kısa sürede dönüş sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

  DNA Babalık Testi

  DNA Annelik testi

  Tam Kardeşlik Testi

  Yarım Kardeşlik Testi

  Y STR Testi (Aynı Erkek Soyu)

  Mt DNA (Aynı Anne Soyu)

  DNA Kimliklendirme (DNA Profil Analizi)

  Hemen Soru Sor →
 • YayınlandıMustafa Yaman on 15 Ocak 2019, 20:39

  Merhaba. Benim merak ettiğim konu yasak ilişkiden doğan bi bebektir bu konu da test yaptırarak emin olmak istiyorum. Ayrıca Konya merkez olarak bana yardımcı olabilir misiniz ayrıca ücrete tabi mi ve ne kadar ücret alınıyor. Bu konu içersinde yardımcı olmanızı rica ediyorum.

  iyi çalışmalar dilerim.

  Soru Sor→
 • YayınlandıPerihan orhan on 13 Ocak 2019, 16:07

  Merhaba, yüzde kaç hangi ırktanımı öğrenmek istiyorum. Yüzde kaç yahudi,yüzde kaç arap falan gibi. Böyle bir araştırma gördüm de. .yüzde kaç alman yüzde kaç kuzey ülkelerinden söylüyorlardı.bu mümkün mü? Yani burda yapılabilir mi? Nasıl örnek alınıyor? Ve tabii kaça maloluyor. .şimdiden teşekkürler.

  Soru Sor→
 • YayınlandıMetin YÜKSEK on 30 Aralık 2018, 11:54

  Merhaba ben ailemin cocugu olup olmadıgımı merak ediyorum bunu için size hangi örnekleri getirmem gerekiyor. Sonuç garantisi nedir?kac günde çıkar? Ve fiyat bilgisi nedir?

  Soru Sor→
 • YayınlandıSedat Gundas on 23 Aralık 2018, 02:50

  eşimin babasına dair şüphelerimiz var.. baba ve bir diğer kişiye ait saç örnekleri getirsek ve eşimin saçı…sonucu kaç güne alırız ve ücretini bildiriniz lütfen..teşekkürler

  Soru Sor→
 • YayınlandıBüşra on 7 Kasım 2018, 00:51

  Annemin öz olup olmadığını bilmek adına DNA yaptırmak istiyorum

  Soru Sor→
  • YayınlandıSümeyye on 20 Ocak 2019, 12:43
   cevaplandıBüşra

   Annem anneannemin öz kızı olduğundan emin değil ve bunu öğrenmek istiyoruz, DNA testi için fiyat, işlemi yaptirabileceğimiz hataneler vs. ile ilgili ayrıntılı bilgi almak istiyorum lütfen. Teşekkürler.

   Soru Sor→

Hemen Soru Sor

Cevap İptal

Photostream